Студенти факультету фізичного виховання продовжують демонструвати свою соціальну активність та небайдужість до глобальних проблем.

Цього року Година спілкування в Уманському державному педагогічному університеті пройшла під гаслом “Торгівля людьми – сучасне рабство”. Проведення цього заходу в університетському середовищі надає йому особливого сенсу і значення та підкреслює залученість студентів до важливих суспільних питань та їх активну роль у вирішенні проблем сьогодення. Ініціативність студентів факультету фізичного виховання УДПУ, їх обізнаність у сфері протидії торгівлі людьми, освіченість та готовність до дій, також є яскравим прикладом активної громадянської позиції молоді в українських вищих навчальних закладах.