Студенти факультету долучились до плетіння маскувальних сіток для бійців ЗСУ!
![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/20231030_134555-scaled.jpg)
25
Жов
В час коли країну охопила війна, кожен свідомий громадянин намагається бути корисним і допомогти Збройним силам України перемогти ворога. Так, студенти факультету фізичного виховання не залишилися осторонь і беруть активну участь у волонтерській діяльності, зокрема – плетуть маскувальні сітки на потреби захисників України.
Плетіння маскувальних сіток – це дуже необхідний та потрібний вклад в нашу Перемогу. Адже з кожною виплетеною сіткою Перемога стає все ближче і ближче! Долучаємося усі разом до благородної справи, разом ми непереможні!