21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цього дня з інтервалом у дев’ять років розпочалися два наймасовіші протести в сучасній Україні: у 2004 році – Помаранчева революція, у 2013-му – Революція Гідності.
21.11.23 зі студентами І курсу факультету фізичного виховання проведено годину пам’яті «Народжені вмерти за Батьківщину – залишаються жити у віках». Метою заходу стало збереження та донесення до студентів інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, утвердження ідеалів свободи й демократії, а також віддання шани патріотизму та мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору». В ході години пам’яті студенти ознайомилися з причинами, передумовами та хронологією подій Революції Гідності. Кожен зі студентів долучилися до бесіди, брали участь в обговорені найбільш хвилюючих моментів.
![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-10-18_15-10-54-942.jpg)