Успішний Вебінар на Факультеті фізичного виховання: “Академічна Доброчесність в Інформаційному Просторі”

23 листопада 2023 року на факультеті фізичного виховання відбувся успішний вебінар, присвячений актуальній темі “Академічна Доброчесність в Інформаційному Просторі”. Захід зібрав 132 учасники, серед яких були не лише студенти та викладачі нашого закладу, а й гості з партнерських навчальних закладів.

Учасникам вебінару надано можливість висловити свої погляди та думки щодо важливості академічної доброчесності в сучасному вищому навчальному середовищі. Здобувачі вищої освіти та науковці отримали цінні поради від запрошених експертів, серед яких були головний бібліограф інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки, Ірина Григорівна Рудь, та методист навчально-методичного відділу, Тетяна Аркадіївна Пентій.

Основний акцент вебінару був зроблений на принципах забезпечення академічної доброчесності в університетському середовищі. Експерти ознайомили учасників з загальними правилами цитування та посилання, а також розкрили аспекти оформлення публікацій і наукових робіт відповідно до ДТСУ 8302:2015.

Захід став важливою платформою для обміну досвідом та висвітлення ключових аспектів підтримання академічної чесності в освітньому процесі. Організатори вірять, що такі ініціативи сприятимуть формуванню відповідального ставлення до наукової праці та сприятимуть підвищенню рівня професіоналізму серед студентів і викладачів.