Новини

Збірна команда УДПУ із легкої атлетики посіла ІІ місце на Чемпіонаті Черкаської області з легкої атлетики та ІІІ місце на Всеукраїнських змагань з легкої атлетики «ХХХV Меморіал О. В. Тканка»

15-16 грудня 2023 р. у легкоатлетичному манежі СДЮСШОР м. Черкаси легкоатлети нашого університету взяли участь у Чемпіонаті Черкаської області з легкої атлетики та у Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики «ХХХV Меморіал О. В. Тканка».
У стартах взяли участь команди закладів вищої освіти України, а також усі охочі спортсмени, які є членами Федерації легкої атлетики України. Загалом долучилося до змагань майже 200 учасників із різних областей України.
За нагороди упродовж двох днів спортсмени змагалися у різних вправах: біг –55м з бар’єрами, 50 м, 3000 м, 400 м, 200 м, 1000 м, естафета 4х1 колу, стрибки у довжину, стрибки у висоту, потрійний стрибок, штовхання ядра.
До складу збірної команди з легкої атлетики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини ввійшли:
Сенічкіна Катерина – студентка ІІІ курсу факультету філології та журналістики
Турутов Едвард– студент І курсу факультету фізики, математики та інформатики.
Тренерем збірної команди з легкої атлетики є канд. пед. наук, доцент кафедри ТМФВ Осадченко Тетяна Михайлівна.
У Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики «ХХХV Меморіал О.В.Тканка» в індивідуальних видах спортсмени посіли такі призові місця:
ІІ місце у стрибках у висоту посіла Щербань Єлизавета із результатом 1м 25 см
ІІІ місце у стрибках в довжину посів Накоп’юк Сергій з результатом 5м 67 см
ІІІ місце у потрійному стрибку посів Репуло Вадим із результатом 9м 96 см

У загальнокомандному заліку у Чемпіонаті Черкаської області з легкої атлетики серед студентів ЗВО команда Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини здобула «срібло» та була нагороджена грамотою.
У загальнокомандному заліку у Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики «ХХХV Меморіал О. В. Тканка» наша команда здобула «бронзу» та була нагороджена кубком і грамотою.
Вітаємо команду із успішним виступом на змаганнях!
Бажаємо кожному успіхів та перемог у майбутніх стартах!!!