Студенти УДПУ серед кращих спортсменів Черкащини 2023 року
![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/29-12-23.jpg)
29
Гру
Студенти факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Андрій Пензай - Майстер спорту України з веслування на байдарках і каное та Анастасія Ковальчук яка нещодавно отримала нове спортивне звання – Заслужений Майстер спорту України з боксу, за підсумками 2023 року увійшли до числа кращих спортсменів Черкащини.
Вітаємо наших спортсменів та бажаємо подальших успіхів!