Новини, Оголошення

Студентку ФФВ викликано до національної жіночої збірної команди України з футболу

Студентку 25-у групи, факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини яка є гравчиню ЖФК «Шахтар» Молодюк Єлизавету було викликано до національної жіночої збірної команди України з футболу. Зараз наша збірна України готується до матчів плей-оф Ліги націй УЄФА та зустрінеться зі збірною Болгарії. Гра Болгарія – Україна відбудеться 23 лютого в болгарському містечку Кирджалі на центральному стадіоні «Арда-Арена». Час початку зустрічі – 16:00 за Києвом. Матч-відповідь Україна – Болгарія буде зіграно 27 лютого. Номінально домашню гру синьо-жовті проведуть на стадіоні «Мардан» у місті Анталья (Туреччина). Початок цього поєдинку – о 15:00 за Києвом. Побажаємо нашій футболістці вдалого дебюту та завжди вражати ворота суперника.