Студентку 25-у групи, факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини яка є гравчиню ЖФК «Шахтар» Молодюк Єлизавету було викликано до національної жіночої збірної команди України з футболу. Зараз наша збірна України готується до матчів плей-оф Ліги націй УЄФА та зустрінеться зі збірною Болгарії. Гра Болгарія – Україна відбудеться 23 лютого в болгарському містечку Кирджалі на центральному стадіоні «Арда-Арена». Час початку зустрічі – 16:00 за Києвом. Матч-відповідь Україна – Болгарія буде зіграно 27 лютого. Номінально домашню гру синьо-жовті проведуть на стадіоні «Мардан» у місті Анталья (Туреччина). Початок цього поєдинку – о 15:00 за Києвом. Побажаємо нашій футболістці вдалого дебюту та завжди вражати ворота суперника.
![IMG_6033](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_6033.jpg)
![IMG_6026](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_6026.jpg)
![IMG_6035](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_6035.jpg)
![IMG_6036](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_6036.jpg)
![IMG_6032](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_6032.jpg)