Зимовий турнір з баскетболу

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на факультеті фізичного виховання відбувся зимовий турнір з баскетболу. Змагання були проведені з метою популяризації баскетболу та профорієнтаційної роботи серед школярів. У змаганнях участь прийняло чотири команди: збірна команда Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, ДЮСШ міста Христинівка, ДЮСШ міста Монастирище та команда Паланської громади.

Організаційна частина змагань розпочалася з ознайомлення спортсменів з умовами вступу 2024. Гарант освітньої програми 017 Фізична культура і спорт, Руслан Маслюк ознайомив майбутніх абітурієнтів з програмою творчого конкурсу. Змагання проходили за коловою системою. У підсумку змагань
переможцями стала команда ДЮСШ міста Монастирища, УДПУ стали другими, ДЮСШ міста Христинівки третіми а Паланська громада четвертими.

Дякуємо ЗСУ за можливість організовувати та проводити такі спортивні заходи.