Всеукраїнська науково-практична конференція «ЗДОРОВ’Я ДЛЯ ВСІХ»

7 квітня весь світ святкує Всесвітній день здоров'я, який було започатковано на честь створення, а точніше – прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) у 1948 році. Щороку Всесвітній день здоров’я проходить під знаком однієї, важливої для суспільства теми. Цьогорічна тема Всесвітнього дня здоров’я – «Моє здоров’я, моє право».

Традиційно з нагоди відзначення Всесвітнього дня здоров’я кафедра медико-біологічних основ фізичної культури організовує Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Здоров'я для всіх». Участь у роботі конференції взяли викладачі та студенти факультету фізичного виховання, професорсько-викладацький склад Буковинського медичного університету. Учасники конференції у вигляді доповідей та презентацій обговорили

• Шляхи та засоби збереження і зміцнення здоров’я

• Проблеми здоров’я, здорового способу життя у сучасних умовах

• Сучасні тренди фітнес-дієтології

• Вплив факторів зовнішнього середовища на здоров’я людини

• Сучасні виклики та загрози для здоров’я молоді

Дякуємо учасникам конференції за змістовні та цікаві доповіді. Дякуємо ЗСУ за можливість працювати та щоденний захист нашої Батьківщини.