7 квітня весь світ святкує Всесвітній день здоров'я, який було започатковано на честь створення, а точніше – прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) у 1948 році. Щороку Всесвітній день здоров’я проходить під знаком однієї, важливої для суспільства теми. Цьогорічна тема Всесвітнього дня здоров’я – «Моє здоров’я, моє право».
Традиційно з нагоди відзначення Всесвітнього дня здоров’я кафедра медико-біологічних основ фізичної культури організовує Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Здоров'я для всіх». Участь у роботі конференції взяли викладачі та студенти факультету фізичного виховання, професорсько-викладацький склад Буковинського медичного університету. Учасники конференції у вигляді доповідей та презентацій обговорили
Шляхи та засоби збереження і зміцнення здоров’я
Проблеми здоров’я, здорового способу життя у сучасних умовах
Сучасні тренди фітнес-дієтології
Вплив факторів зовнішнього середовища на здоров’я людини
Сучасні виклики та загрози для здоров’я молоді
Дякуємо учасникам конференції за змістовні та цікаві доповіді. Дякуємо ЗСУ за можливість працювати та щоденний захист нашої Батьківщини.
![Screenshot_20](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/screenshot_20.png)
![Screenshot_22](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/screenshot_22.png)
![Screenshot_24](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/screenshot_24.png)
![Screenshot_25](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/screenshot_25.png)