9 квітня в національному дендропарку «Софіївка» відбувся патріотичний забіг «Наближаємо ПЕРЕМОГУ» зі студентами та викладачами Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Забіг був організований з метою збору коштів для ЗСУ та підтримки здорового способу життя молоді. До забігу разом з іншими факультетами та спортивним клубом, долучився також факультет фізичного виховання. Чудова пора року в одному із наймальовничіших місць України надала всім учасникам позитивного настрою, сил для подальшої роботи і навчання та віри в нашу ПЕРЕМОГУ.
![Lyudmila_Dron'](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc_3154-scaled.jpg)
![Lyudmila_Dron'](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc_3165-scaled.jpg)
![Lyudmila_Dron'](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc_3169-scaled.jpg)
![Lyudmila_Dron'](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc_3183-scaled.jpg)
![Lyudmila_Dron'](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc_3188-scaled.jpg)
![Lyudmila_Dron'](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc_3214-scaled.jpg)
![Lyudmila_Dron'](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc_3216-scaled.jpg)
![Lyudmila_Dron'](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc_3219-scaled.jpg)
![Lyudmila_Dron'](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc_3229-scaled.jpg)
![Lyudmila_Dron'](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc_3197-1-scaled.jpg)
![Lyudmila_Dron'](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc_3211-1-scaled.jpg)