ГОСТЬОВА ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЯ «АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ В ПОЛЬЩІ: ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА»

23 квітня 2024 р. викладачі та студенти факультету фізичного виховання відвідали онлайн-лекцію доктора Костянтина Мазура викладача двох польських ЗВО (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Akademia Nauk Stosowanych im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie «Академічна доброчесність в Польщі: теорія та практика», яка проводилася для здобувачів вищої освіти, аспірантів та науково-педагогічних працівників Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Костянтин Мазур в цікавій формі розповів слухачам про реалії та міфи академічної доброчесності в системі польської вищої освіти. Також лектор навів багато повчальних та цікавих прикладів, які стосувалися порушення академічного етосу та академічної автономії.