Легка атлетика, Новини

Кубок України з легкоатлетичних змагань на призи Олімпійського призера Олександра Крикуна в Умані!

Дані змагання започаткував наш земляк Олександр Крикун, який є вихованцем Уманської дитячо-юнацької спортивної школи, Заслуженим майстром спорту України, неодноразовим призером та переможцем всеукраїнських та міжнародних змагань з легкоатлетичних метань, учасником кількох Олімпіад, а вінцем його досягнень є бронзова нагорода Олімпійських ігор 1996 року в м.Атланта.

Цьогоріч беруть участь понад 130 спортсменів з усієї України.

Уманський державний педагогічний університет іменні Павла Тичини представляли спортсмени Мельник Леся та Турутов Едвард.
Вони гідно представили наш університет та у підсумку змагань зайняли:

Мельник Леся - І місце метання молота та ІІІ місце штовхання ядра
Турутов Едвард - ІІІ місце штовхання ядра

Волонтерами на Кубок України з легкоатлетичних змагань на призи Олімпійського призера Олександра Крикуна були студенти факультету фізичного виховання:
1. Єфремов Даніїл
2. Жук Назарій
3. Терлецький Станіслав
4. Калюжний Євген
5. Яроцький Богдан
6. Задонський Богдан
Дякуємо їм за допомогу у суддівстві!

Вітаємо спортсменів та бажаємо подальших вдалих виступів та яскравих перемог!