Святкування посвяти у студенти

Святкування посвяти у студенти: факультет фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відкриває нову сторінку для першокурсників.
3 вересня факультет фізичного виховання відсвяткував посвяту у студенти, що знаменує початок нового навчального року та вступ до студентського життя для першокурсників.
Цьогоріч церемонія відбулася спортивному майданчику, де зібралися студенти та викладачі факультету.
Урочисте відкриття розпочалося з привітального слова декана факультету Сергія Ящука , який висловив свої найкращі побажання новим студентам.
Після офіційної частини, студенти-першокурсники взяли участь у квест-знайомстві з університетом. Де мали змогу найкращим чином проявити свої якості: креативність, наполегливість, швидкість прийняття рішень тощо.
По закінченню змагань учасники отримали сертифікати, як ознаку того, що кожен першокурсник заслуговує на почесне звання “студент”.
З цього моменту вони стали частиною активного студентського життя, що обіцяє бути сповнене нових знайомств, цікавих подій і захоплюючих викликів.