Туристичний похід у Білогрудівський ліс

Студенти факультету фізичного виховання влаштували незабутній туристичний похід у Білогрудівський ліс.
11 вересня студенти факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяли участь в одноденнному, захоплюючому туристичному поході, який відбувся в Білогрудівському лісі. Цей захід став чудовою можливістю для молоді покращити свої фізичні навички, командний дух та насолодитися красою природи.
Похід включав ряд активностей, які були розроблені для підвищення фізичної підготовки учасників та розвитку їхніх лідерських якостей.
Студенти формували команди для виконання різних завдань, та участі у естафетах, що сприяло розвитку командного духу та навичок комунікації.
Також студенти 1-3 курсів мали змогу позмагатись із викладачами факультету у турнірах з футболу та волейболу.
Такі заходи дуже важливі для розвитку як майбутніх спеціалістів у сфері фізичного виховання, так і для загального розвитку особистості.