Ярмарка професій

27 лютого з профорієнтаційною метою відвідали Ярмарку професій у м. Фастів. Організаторами заходу виступили Фастівська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості.  Захід був зорієнтований на учнів 9-11-х класів загальноосвітніх шкіл міста Фастова та Фастівського району. Загалом захід відвідали учні з дев’яти шкіл міста Фастова відповідно до графіку проведення та учні Фастівського району, які брали участь за вільним графіком. Ярмарка професій тривала три години, за цей час ми мали змогу розповісти про переваги навчання в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, поспілкуватися з учнями загальноосвітніх шкіл, відповісти на запитання, що виникали в ході заходу. Дякуємо організаторам за співпрацю!