Футзальний поєдинок до дня Українського добровольця

В рамках святкування Дня Українського добровольця 14 березня в спортивній залі університету відбулась товариська зустріч з футзалу між збірними командами викладачів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та збірної команди АТО Уманщини, до складу якої входили гравці, що брали участь у чемпіонаті України 2018 року з футболу серед команд військовослужбовців, учасників антитерористичної операції.

Перед початком зустрічі до учасників звернувся з вітальним словом декан факультету фізичного виховання професор Ящук Сергій Миколайович.

Гра проходила в дружній та позитивній атмосфері, проте по ходу матчу на майданчику інтрига постійно мала місце. То один колектив виходив вперед, а інший наздоганяв, то навпаки. Усі учасники та вболівальники отримали задоволення від гри та спілкування. В підсумку зустріч завершилась з нічийним рахунком 9:9.

Ми впевнені, що і надалі будемо підтримувати один одного і проводити подібні заходи в нашому навчальному закладі.