UKRAINIAN POWERLIFTING COMMITET

12-14 квітня в місті Києві пройшов довгоочікуваний спортсменами  Чемпіонат України UPC з пауерліфтингу та окремих вправ. Дані змагання стали наймасштабнішими  за кількістю учасників, понад 400 спортсменів. Місто Умань представляли 8 спортсменів, серед  яких два представники Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, які внесли вагомий внесок до скарбнички проявивши  волю до перемоги показавши гарні результати на помості. На Чемпіонаті  було встановлено велику кількість нових Рекордів України, що вдалося зробити і нашим атлетам.

Студент факультету фізичного виховання Майстер спорту Сюренко Сергій в розділі екстремальний жим в номінації штанги 55 кг серед юніорів став кращим з результатом 61 повторення за правилами змагань, де давалося три хвилини. Викладач факультету фізичного виховання Майстер спорту Міжнародного класу  Сергій Ільченко в номінації штанги 125 кілограмів подолавши вагу  (27 повторень) встановив новий Рекорд України і став першим спортсменом в Україні хто виконав норматив в комітеті Пауерліфтингу  України  в екстремальному жимі «ЕЛІТА».

Вітаємо наших спортсменів з чудовим виступом та бажаємо подальших успіхів на помості!