Екскурсія до пожежної частини

19 вересня 2019 року відбулась екскурсія до 14 пожежної частини Уманського Управління ДСМС України в Черкаській області для студентів першого курсу факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету.
Під час екскурсії студенти мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Інженер групи ПРР старший лейтенант служби цивільного загону Сорока В.П. розповів, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше студентам запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням.
Валентин Петрович  акцентував увагу на причини виникнення пожеж та їх запобігання, як правильно діяти у разі пожежі.
Загалом студенти залишилися задоволеними екскурсією й пообіцяли рятувальникам неухильно дотримуватися усіх правил безпеки.