Україна в боротьбі за свободу!

18 лютого 2020 року студенти 11 групи факультету фізичного виховання разом з куратором Корінчак Любов Миколаївною, здійснили похід до Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань», де проходила художньо-документальна виставка «Україна в боротьбі за свободу» присвячена подіям на Майдані та на Сході України.
Під час відвідування виставки студенти мали змогу побачити фотографії, плакати, каски та ін. матеріали, які висвітлюють події як Євромайдану так і події на Сході України.
Ми також мали змогу познайомитися та поспілкуватися з громадським активістом м. Умані, учасником Євромайдану, Революції гідності, членом самооборони та волонтерської організації «Разом» Середюком Леонідом Івановичем. Леонід Іванович розповів нам про ті страшні події які відбувалися в той час на Майдані, про мужність наших «Героїв Небесної Сотні», та за події, які сьогодні відбуваються в нас на Сході нашої країни.