Грамотна контрацепція – запорука здоров’я жінки

Студенти факультету фізичного виховання взяли участь в роботі науково-методичного семінару присвяченого Всесвітньому дню контрацепції. Організатори семінару, викладачі кафедри медико-біологічних основ фізичної культури, мали за мету привернути увагу студентства до проблем які виникають внаслідок недостатнього статевого виховання і зневаги до засобів контрацепції. Викладч кафедри медико-біологічних основ фізичної культури Поліщук Н.М. витсупила з доповіддю: Контрацепція для сексуально активних осіб віком до 18 років. Доцент кафедри медико-біологчних основ фізичної культури Бойко Ю.С. охарактеризувала відомі на сьогоднішній день засоби контрацепції, порівняла переваги та недоліки контрацептивів.