Кафедра медико-біологічних основ фізичної культури

Назва наукового гуртка: Формування культури здорового способу життя

Керівник гуртка: кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри медико-біологічних основ фізичної культури Соколенко Л.С.

План роботи наукового гуртка на 2023-2024н.р.

1. Знайомство з новими членами гуртка, ознайомлення з правами та обов’язками, обрання старости гуртка. Презентація інформації наукових заходів на 2023-2024н.р. – вересень 2023р.
  2. Засідання членів студентського гуртка. Обговорення та обрання тематики самостійної дослідницької роботи студентів. – жовтень 2023р.
  3.  Засідання гуртка на тему: «Професійна педагогічна позиція – ефективна умова формування мотивації культури здорового способу життя в освітньому просторі». – листопад 2023р.
  4. Обговорення питань та матеріалів щодо участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції до Дня боротьби зі СНІДом. – грудень 2023р.
  5. Презентація доповіді на тему: «Формування ціннісного відношення до культури здорового способу життя в майбутнього педагога».- січень 2024р.
  6. Презентація та обговорення доповіді на тему: «Рухова активність – запорука здорового способу життя».- лютий 2024р.
  7. Презентація та обговорення доповіді на тему: «Здоров’я людини як найвища соціальна цінність». Підготовка доповідей на квітневу конференцію.- березень 2024р.
  8. Обговорення результатів проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції присвячену до Дню здоров’я. – квітень 2024р.
  9. Презентація та обговорення доповіді на тему: «Використання різних форм навчання культури здоров’я учнівської молоді». –травень 2024р.
  10.  Обговорення результатів дослідницької роботи наукового гуртка. – червень 2024р.