Година спогадів–«Афганістан: подвиг, біль, пам’ять…»

Війна …, яке коротке і страшне слово … . Це смерть, сльози матерів, наречених, що недолюбили своїх хлопців,  це поминальний дзвін і тепло свічки.
15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав. 30 років тому в Афганістані закінчилася десятилітня військово-політична спецоперація, участь у якій взяли 160375 військовослужбовців – вихідців з України, 3360 з яких – загинули, 72 – пропали безвісти, 3560 – стали інвалідами.
До цієї дати в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини було організовано і проведено цикл заходів. Тож і на факультеті фізичного виховання було проведено годину спогадів «Афганістан: подвиг, біль, пам’ять…». На зустріч були запрошені студенти І курсу, яким було показано кінострічку про запеклу війну в Афганістані, а потім проведено виховну годину із обговоренням тих жахливих подій.