Проблема інфекційних хвороб в Україні

Після найінтенсивніших досліджень і революційних відкриттів минулого століття інфекційні захворювання залишаються актуальною проблемою у всіх без винятку країнах світу в ХХІ сторіччі. Інфекційні хвороби, у тому числі й нові, становлять загрозу розвитку людства, оскільки є причиною третини загальної щорічної кількості смертей у світі. За даними статистичних досліджень, 50% випадків смерті дітей віком до 5 років у світі спричинені інфекційними захворюваннями (патології органів дихання, гострі кишкові інфекції, кір, малярія, СНІД) та 80% захворювань дітей віком до 5 років – інфекційні. Тому, питання профілактики, причин поширення вакцинації постають досить гостро.

З метою поглиблення рівня знань студентів про інфекційні хвороби, 19 лютого 2019 року відбулася лекція-бесіда на тему «Профілактика  інфекційних захворювань» В ході лекції розглядалися питання класифікація інфекційних хвороб, шляхи потрапляння інфекцій в організм людини, вакцинація дітей та підлітків, методи профілактики інфекційних захворювань.  По завершенню лекції к.п.н., доцент кафедри медико-біологічних основ фізичної культури Соколенко Людмила Степанівна відповіла на всі запитання студентів. Будьте здорові!