ВДАЛИЙ СТАРТ

19 лютого в Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини відбулось дербі принципових суперників. Дербі — спортивний поєдинок між командами з одного міста чи регіону, який зазвичай вирізняється особливою запеклістю й напруженістю. Саме так можна охарактеризувати вчьорашню зустріч. Чоловіча збірна команда УДПУ з баскетболу зіграла зі збірною УНУС у першому етапі Чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих студенських команд. Наші хлопці перемогли своїхсуперників з рахунком 49:36.Це гарний початок,але попереду ще основна частина змагань,яка відбудуться в м.Черкаси.

Вітаємо команду!!!

ФФВ, 51 група

Золотов  Максим Віталійович

ФФВ,  42 група

та тренерів: магістранта факультету фізичного виховання Гука Тимофія Григогровича та завідувача кафедри спортивних дисципін Маслюка Руслана Вадимовича.

З гарним початком та нових перемог!!!