Новини

3 щоденних вправи для хребта

Спина вечорами болить приблизно у 80% дорослих жителів планети.

Справа в тому, що за день відстань між хребцями зменшується, і вони тиснуть на корінці спинного мозку, таким чином, викликаючи неприємні, болючі відчуття в спині і пригнічуючи роботу внутрішніх органів. Завдання вечірньої зарядки для спини – м’яко розтягнути хребет, збільшивши, таким чином, цю відстань. Зробити це самостійно може кожна людина за допомогою спеціальних вправ.

Основні правила при виконанні вправ для хребта прості – потрібно робити вправи без ривків, м’яко, відчуваючи, як розтягуються м’язи спини та хребет. Ці вправи можна робити щодня протягом10-15 хвилин.

1. Встаньте на карачки. Зробіть вдих, злегка прогніть спину і подивіться вгору. Так, щоб відчути, як розтягуються м’язи вздовж усього хребта від куприка до шиї. Затримайте дихання на кілька секунд. Потім зробіть видих, округлите спину і втягніть живіт, щоб напружилися м’язи. Притисніть підборіддя до грудей і затримайте дихання на кілька секунд.Виконати 7-8 таких рухів.

2. Ляжте на спину, руки розташуйте на підлозі за головою. Повністю видихніть повітря. Тримаючи ліву ногу прямою, вдихайте, одночасно згинаючи праве коліно, і притискаючи стегно до тулуба, обхватіть праве коліно обома руками. Затримайте дихання на кілька секунд, потім розслабтеся, видихніть і поверніться у вихідне положення.Повторити 5-7 разів для кожної ноги.

3. Ляжте на підлогу, руки заведіть за голову і випрямити. Дихайте як зазвичай. Витягайте одночасно ліву руку і ногу в протилежних напрямках. Повторіть те ж саме для правої сторони.Зробити 5-7 витягуваньдля кожної сторони.