Кубок ректора УДПУ

?

Протям двох днів на спортивному майданчику Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини проходили змагання з міні-футболу на Кубок ректора. Цей турнір проходить уже четвертий рік поспіль. Попередніми роками Кубок виборювала збірна факультету фізичного виховання. В цьому році, відповідно до нового положення, збірна команда факультету фізичного виховання участі не брала. Але високо кваліфіковані футболісти збірної команди ФФВ були залученні до суддівста у турнірі.

Організаторами змагань було прийняте рішення, що найблищим часом відбудеться Суперкубок УДПУ з міні-футболу, де суперниками будуть переможець Кубку ректора 2019 (збірна інституту економіки та бізнес-освіти) та збірна факутьтету фізичного виховання.

?