MMA “LEMBERG FIGHT CUP”

Кубок Заходу зі змішаних єдиноборств ММА
В продовж трьох днів у місті Лева відбувався Кубок Західної України зі змішаних єдиноборств, участь у якому взяли 330 учасники, серед яких були студенти факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університет імені Павла Тичини, Руслан Первак та Дмитро Головченко.
Руслан Первак у категорії 70 кг. в двох перших боях здобув достроково перемогу, третій бій наш спортсмен закінчив нокаутом для свого суперника, і у фіналі Руслан одноголосно суддівською колегією здобув також перемогу над суперником з Києва.
Дмитро Головченко виступав у категорії 65 кг. де також свій перший бій закінчив достроково, другий бій виграв по очкам, третій знову закінчився достроково на користь нашого спортсмена, у фіналі Дмитро зустрівся зі спортсменом із Луцька який є Чемпіоном Світу 2019 і також одноголосно судді віддали перевагу нашому спортсмену.
Отож маємо двох переможців у своїх вагових категоріях престижного турніру.
Вітаємо наших спортсменів з перемогою !!!