З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СПОРТУ НА БЛАГО РОЗВИТКУ ТА МИРУ ФФВ ДОЛУЧИВСЯ ДО АКЦІЇ # WHITECARD

У Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру викладачі, тренери, студенти, факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, розуміючи, що спорт має унікальну силу для того, щоб сприяти об’єднанню людей навколо миру, дружби та розвитку долучилися до акції #WHITECARD із своєї домівки.
Нагадаємо, що за умовами акції атлетам та спортивним організаторам пропонувалось впродовж 2-6 квітня викласти креативне фото із білою карткою й розповісти про свою мотивацію у спорті або про значення спорту в своєму житті, а фото позначити хештегом #WhiteCard й тегнути @peaceandsport та the_olympic_team_ua.
Дякуємо усім, хто долучився! Бережіть себе! Будьте здорові та спортивні!