Новини

Студенти університету здобули призові місця Чемпіонату України з боксу

З 8 по 14 лютого в Чернівцях відбувся Чемпіонат України з боксу серед жінок та чоловіків до 22 років.

Боксери міста Умань та студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, здобула 2 медалі важливого турніру і здавалося б потрібно радіти гарному результату, але розпач не залишає нас!!!

Студент І курсу факультету фізичного виховання Скакун Андрій в бою за вихід в чвертьфінал з потужним, досвідченим боксером зі Львова Кулею Дмитром здобув серйозне розсічення в третьому раунді, і на цьому етапі закінчив участь у Чемпіонаті. Для Андрія це був також досвід з якого потрібно брати урок.  У випадку з Ковальчук Анастасією студенткою факультету фізичного виховання сталось непередбачуване.  У півфінального бою в якому Настя здобула перемогу, в неї була температура через проблеми з горлом, після чого  наша боксерка не змогла продовжити виступ у фіналі. От так буває. Лідер вагової категорії 57 кг. Ковальчук Анастасія програла ще не вийшовши на фінальний бій. Але ні тренера, ні Настя не падають духом і готові працювати далі для здобуття кращого результату.

Лейбенко Павло студент ФФМІ здобув бронзову нагороду у вазі 49 кг.

Ми всі знаємо, що наші боксери найкращі, і віримо в їхні майбутні перемоги.