Новини

Відкритий Кубок України з велоспорту на треку

З 06 по 10 лютого у місті Львів проходив Відкритий Кубок України з велоспорту на треку серед чоловіків та жінок. Участь у змаганнях взяли студенти факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Бліхарський Михайло (VІ курс) та Чернявський Костянтин (І курс).

В перший день змагань відбулася гонка з вибуттям, Бліхарський Михайло зайняв 5-те місце.

У другий день змагань спортсмени змагалися в індивідуальній гонці переслідування на 4 км. Бліхарський Михайло посів 8-му позицію.

У третій змагальний день Бліхарський Михайло зі своїми партнерами по команді (Мусієнко Богдан, та Сидор Сирній) у «Міксі» з двома спортсменами із Вінниці, в командній гонці на 4 км. завоювали 2-ге почесне місце.

Чернявський Костянтин завоював 5-те місце в командному спринті.

Наступного дня Бліхарський Михайло взяв участь у трековому чотириборстві, гонці «Омніум», після фінального заключного етапу, посівши 8-ме місце.

В останній день Кубка України відбулася парна гонка “Медісон”, наш спортсмен із своїм партнером також зайняли 8-му сходинку.

Вітаємо наших спортсменів з відкриттям нового сезону і бажаєм подальших перемог та гарних результатів!