ІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ДІТЕЙ, ПІДЛІТКІВ, МОЛОДІТА ДОРОСЛОГО НАСЕЛЕННЯ В СУЧАСНОМУ СВІТІ»

На факультеті фізичного виховання 12 березня відбулася ІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція  «ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ДІТЕЙ, ПІДЛІТКІВ, МОЛОДІТА ДОРОСЛОГО НАСЕЛЕННЯ В СУЧАСНОМУ СВІТІ»Участь взяли понад 80 науковців із закордону та України (Одеський національний політехнічний університет;  Дніпровський державний технічний університет; Одеський національний університет України; Комунальний заклад «Прилуцький гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені Івана Франка» Чернігівської обласної ради; Луцький національний технічний університет; Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди; Національний університет «Одеська юридична академія»).На конференції обговорювалися такі напрямки: Самоконтроль та його вплив на заняття фізичними вправами. Валеологічні знання в процесі формування свідомого відношення дитини до занять фізичними вправами. Професійно-прикладна фізична культура. Соціально-психологічні основи здорового способу життя. Забезпечення доступності та безперервності фізкультурної освіти впродовж життя.Організаційний комітет конференції висловлює подяку усім учасникам конференції!