![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/изображение_viber_2021-04-23_12-06-28-768x1024.jpg)
17-18 квітня в місті Луцьк відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо серед молоді до 23 років, на призи ЗМСУ (Р.Машуренка). У ваговій категорії 90 кг. брало участь 15 спортсменів, серед яких студент І курсу факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Нетяга Лука (МСУМК з дзюдо), який в підсумку здобув бронзову нагороду.
Цей турнір став останнім перед Всеукраїнською Універсіадою 2021 з дзюдо, що пройде з 23 по 25 квітня в Сумах, де Лука разом з Лебідем Миколою будуть представляти наш університет.Вітаємо нашого спортсмена з гарним результатом і бажаємо лише перемог та успіху, як житті так і в спорті.
![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/изображение_viber_2021-04-23_12-06-30-768x1024.jpg)
![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/изображение_viber_2021-04-23_12-06-31-768x1024.jpg)