![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/00.jpg)
Студенти факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Юлія Юрійчук, Валерій Рябов, Катерина Чабанюк, Марія Рябова, Марія Шиманська, Вадим Ткачук, Павло Савлук взяли участь у відбіркових змаганнях з веслування на байдарках та каное, присвячених пам’яті Юлії Рябчинської. За підсумками змагань Юлія Юрійчук на різних дистанціях зайняла І та ІІІ місця, Валерій Рябов зайняв К-4,1000м – ІІ місце, К-1, 5000м – ІІмісце, Вадим Ткачук зайняв К-З, 1000м – ІІІ місце .
Бажаємо нашим веслувальникам успіхів, сил, витримки та впевнено досягати найвищих вершин у спорті!
![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/1-1.jpg)
![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/2-1.jpg)
![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/3-1.jpg)
![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/4-1.jpg)