Новини

30 жовтня – відзначається день ТРЕНЕРА!

Хочемо побажати всім тренерам міцного здоров’я, наснаги, успіхів, професійного зростання, вдосконалення та перемог!Бажаємо Вам, щоб миттєвостей перемог було більше ніж поразок, а поразки лише робили Вас, сильнішими та цілеспрямованішими на шляху до нових перемог.
День тренера в Україні – неофіційне свято спортивних тренерів. Уперше ідея цього професійного спортивного свята з’явилася в 1999 році у представників Федерації спортивної та художньої гімнастики України.
Тренер допомагає досягати спортивних результатів, вчить ставити цілі і досягати їх, виховує силу волі, відповідальність, командний дух, пунктуальність, зібраність, стежить за вашим здоров’ям, режимом, харчуванням, сном.
Ця людина відчуває ваш настрій, вміє вчасно підбадьорити. Ця людина завжди вас підтримає і зрозуміє, тому що він у вас вірить! Відомі усьому світові українські тренери – Валерій Лобановський, Олег Блохін, Андрій Шевченко (футбол), Ірина Дерюгіна (гімнастика), Світлана Медведєва (теніс), Ніна Кожух (плавання) і так далі.