![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/изображение_viber_2021-11-01_10-39-25-549-768x1024.jpg)
З 26 по 30 жовтня у Франції, а саме місті Версаль відбувся Чемпіонат Світу з дзюдо серед глухих, в якому брали участь 26 країн. Честь збірної команди України разом ще з 24 спортсменами захищав студент ІІ курсу факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Нетяга Лука, який у підсумку здобув дві золоті нагороди у ваговій категорії до 90 кг. (17 учасників) та командних змаганнях, де наша збірна була кращою між інших.
Вітаємо нашого спортсмена з перемогою!
![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/изображение_viber_2021-11-01_10-39-22-223-768x1024.jpg)