![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/изображение_viber_2021-11-09_12-35-11-247.jpg)
Шановні викладачі, студенти. Вітаємо вас та всіх працівників соціальної сфери України з їх святом. Ви робите велику і важливу роботу: ви допомагаєте людям там, де вони самі не можуть допомогти собі. Нехай же успіхів у вас буде якомога більше, а невдачі зовсім обходять ваше життя стороною.
Нехай у відповідь цей світ дарує для вас кожен день удачі, радості, успіху і оптимізму!
З повагою – студентський та викладацький колективи факультету фізичного виховання!