![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/photo_2021-11-01_12-29-15-1-1024x768.jpg)
З 26 по 31 жовтня у спортивному комплексі Київського національного університету будівництва та архітектури (КНУБА) відбувся Чемпіонат України з боксу серед студентів. У складі збірної команди Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з дев’яти студентів-боксерів які представляли наш навчальний заклад на даних змаганнях, шість спортсменів факультету фізичного виховання, які посіли відповідні місця:
Овсянніков Євгеній студент ІV курсу – 1 місце;
Колісніченко Дмитро студент І курс – 2 місце;
Семончук Ігор студент І курсу – 3 місце;
Лозан Данило студент ІІ курсу – 3 місце;
Швець Сергій ІІІ курсу – 9 місце;
Скакун Андрій ІІ курсу – 9 місце.
В підсумку збірна УДПУ посіла ІІІ командне місце, з чим вітаємо наших боксерів!