SPARTA CUP UPC 2022

19 лютого 2022 року в перше в смт. Чорнобай, Золотоніського району, Черкаської області відбувся КУБОК СПАРТИ III з окремих вправ та пауерліфтингу. Турнір відбувся в новому сучасному та просторому комплексі Чорнобаївської тереторіальної громади,  який був організований на найвищому професійному рівні. Всього в турнірі прийняло участь 111 спортсменів з різних регіонів України. В даному святі спорту прийняли участь спортсмени Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, які виступали в дисципліні екстремальний жим.

За підсумками змагань в номінації штанги 55 кг з результатом 48 повторень I місце зайняв студент факультету фізичного виховання Вовк Владислав. В номінації штанги 75 кг здобув перемогу з результатом 58 повторень викладач факультету фізичного виховання Сергій Ільченко.

Далі більше набираємо обертів наступний турнір Чемпіонат України який відбудеться 12 березня!