06 квітня 2023 року була проведена Всеукраїнська науково-практична конференція «Здоров’я для всіх».

06 квітня 2023 року на базі факультету фізичного виховання науково-педагогічними працівниками кафедри медико-біологічних основ фізичної культури була проведена Всеукраїнська науково-практична конференція «Здоров’я для всіх». Учасники конференції мали можливість поспілкуватися на актуальні теми сьогодення, представити свої доповіді відповідно до напрямків роботи конференції:

• Шляхи та засоби збереження і зміцнення здоров’я
  • Проблеми здоров’я, здорового способу життя у сучасних умовах
  • Сучасні тренди фітнес-дієтології
  • Вплив факторів зовнішнього середовища на здоров’я людини
  • Сучасні виклики та загрози для здоров’я молоді
  • Профілактичні стратегії в охороні здоров’я
  • Медико-демографічні проблеми, старіння і здоров’я

До роботи конференції долучилися колеги з Буковинського медичного університету, Львівського національного університету імені Івана Франка, КЗВО ЛОР «Львівська медична академія імені Андрея Крупинського», Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Дякуємо кожному учаснику конференції та бажаємо подальших наукових звершень під мирним небом!!!