АНАСТАСІЯ КОВАЛЬЧУК – ПРИЗЕРКА МІЖНАРОДНОГО ТУРНІРУ З БОКСУ «GEEBEE»

Студентка факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Майстер спорту міжнародного класу Анастасія Ковальчук виборола срібну нагороду в потужному Міжнародному турнірі з боксу «GeeBee», який проходив з 12 по 17 квітня в Фінляндії. Прапор України та Уманської міськрайонної федерації боксу «Арес» гордо розгорнули на боксерському ринзі наші спортсмени за тисячі кілометрів від рідного дому.

В змаганнях взяли участь боксери з Фінляндії, Данії, Норвегії, Німеччини, Нідерландів, Шотландії, Уельсу, Англії, США, Канади, Бахрейну, Естонії, Латвії, Литви, України, що ще раз підтверджує високий рівень турніру та високий рівень підготовки нашої боксерки.

«В першому запеклому бою Анастасія перемогла представницю Уельсу. В півфіналі через хворобу проти Анастасії не вийшла боксувати іменита американка.

І вже у фіналі в рівному бою, на жаль, не вдалось пройти англійку, але

взято позитивний досвід, завдяки якому крокуємо далі, до Європейських Ігор!», – написав на своїх сторінках в соцмережах тренер Віктор Петриченко.

Вітаємо Анастасію та її тренера! Бажаємо нових перемог та успіхів, мирного неба і довгоочікуваної Перемоги!

Ми пишається своїми чемпіонами!