23 березня 2023 р. відбулося спільне засідання гарантів освітніх програм

23 березня 2023 р. відбулося  спільне засідання гарантів освітніх програм за напрямом підготовки 014.11 Середня освіта (фізична культура), другий магістерський рівень, гарант освітньої програми Гончар Галина Іванівна доцент кафедри теорії методики фізичного виховання Спеціальність 017 Фізична культура і спорт галузі знань 01 Освіта/Педагогіка перший бакалаврський рівень гарант освітньої програми доцент кафедри теорії методики спорту Маслюк Руслан Вадимович .

Декан факультету з Сергій Ящук ознайомив учасників зустрічі з існуючою практикою моніторингу і перегляду освітніх програм.

Усі запрошені долучилися до обговорення важливих питань щодо викладання освітніх компонентів, надали вичерпну оцінку проєктів освітніх програм (2023 р.), висловили думки щодо сучасних вимог до компетентностей випускників.

Зокрема було наголошено на збільшенні з двох до трьох дисциплін блоку вільного вибору студентів у навчальних планах.

Під час засідання була затверджена група з моніторингу якості освіти .

Сподіваємося, що вчасне оновлення та вдосконалення освітніх програм 017 «Фізична культура і спорт» першого (бакалаврського) рівня та 014 «Середня освіта (Фізична культура)» для другого (магістерського ) рівня вищої освіти не тільки покращить навчальний процес і фахові компетентності наших випускників, але й сприятиме підвищенню інтересу до спеціальності.