Маємо переможця XVIII літньої Універсіади України з греко-римської боротьби.

З 25 по 27 серпня у місті Хмельницький, на спортивній базі Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді відбулись змагання XVIII літньої Універсіади України з греко-римської боротьби. Участь в яких взяло близько 100 спортсменів-студентів з усієї України. В збірній команді Черкащини та в особистій першості, честь Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відстоювали: студент 63 групи факультету фізичного виховання Лебідь Микола (вагова категорія 55 кг.),  та студент 29 групи інституту економіки та бізнес освіти Горбенко Олександр (вагова категорія 60 кг.).

Микола Лебідь провівши три сутички, в яких отримав перемоги, здобув золоту нагороду у своїй ваговій категорії.

Вітаємо нашого спортсмена з чудовим результатом!