Забіг “БІЖУ ЗА ГЕРОЯ”

в честь пам’яті кожного студента та випускника УДПУ, хто віддав найцінніше – своє життя, захищаючи Україну

29 серпня – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ. В цей день, за ініціативи колективу факультету фізичного виховання в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини вперше було організовано забіг “БІЖУ ЗА ГЕРОЯ” в честь пам’яті кожного студента та випускника нашого університету, хто віддав життя захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. (Місце шани та вдячності (https://stud.udpu.edu.ua/mistse-shany).

Забіг було проведено на центральному стадіоні міста Умань, де одночасно  науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти нашого університету  долучилися до забігу “Шаную воїнів, біжу за Героїв України” та також вшановували полеглих захисників уманчан.

Дякуємо кожному хто взяв участь у забігу! Дякуємо кожному, хто щодня своїми справами наближає нашу ПЕРЕМОГУ!

Пам’ять про Героїв зберігатиметься в наших серцях!

Вічна пам’ять! Вічна слава!

Слава Україні! Героям Слава!