Квест «Як козаки»

В атмосфері дружби та позитиву наші студенти з успіхом пройшли цікавий квест, який відбувся на факультеті. Учасники заходу – студенти першого та другого курсу, які зустрілися, щоб позмагатися та проявити себе у коректній конкуренції.

Квест проходив на 7-ми різних станціях. Учасники розподілися на 2 команд, які отримали карту з маршрутом, де на кожній точці на чекали інтелектуальні загадки та різноманітні  вправи на спритність, силу та витривалість. Завдання на локаціях занурили студентів у розумове середовище, фізичну активність, активізували їх знання та навички. Очікування студентів цілком справдилися, бо вони отримали не тільки драйв та позитивні емоції, а й корисні знання.

Студенти провели цей час серед веселої компанії, де змогли ближче познайомитися один з одним та гарно поспілкуватися. За результатами неймовірних перегонів були визначені переможці, які отримали нагороди та приємні подарунки.