«АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ У СПОРТИВНІЙ НАУЦІ»

Викладачі факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини прийняли активну участь у вебінарі “Академічна доброчесність у спортивній науці”, що відбувся 10.11.2023 року на базі Київського університету імені Бориса Грінченка, а саме на факультеті здоров’я,  фізичного виховання і спорту. Основними  питаннями наукового вебінару були «Академічна доброчесність в інформаційному просторі» та «Штучний інтелект у викладанні дисциплін з фізичної культури і спорту в закладах вищої освіти». Для учасників заходу було продемонстровано нову модель пошуку нових ідей ChatGPT академічно доброчесно, що може стати новим ресурсом швидкого пошуку або генерації завдань, виокремлення нових напрямів у певному дослідженні.