Відбулася чергова зустріч з стейкхолдерами

17 січня 2024 року на факультеті фізичного виховання відбулося чергове засідання з стейкхолдерами спеціальності 017 фізична культура та спорт. На засіданні були присутні: гарант освітньої програми, завідувач кафедри теорії та методики спорту, доцент Маслюк Руслан Вадимович, декан факультету фізичного виховання, доктор педагогічних наук, професор Ящук Сергій Миколайович, Заслужений тренер України, головний тренер Черкаської області з боксу, старший тренер збірної України серед школярів Петриченко Віктор Борисович, керівник організація КЗ «Гайворонська ДЮСШ» Дятленко Олександр Олександрович, Заслужений тренер України, тренер уманської ДЮСШ з акробати Лучко Микола Олександрович, інструктор тренажерного залу, персональний тренер фітнес клубу «Олімп» Щербина Анна Володимирівна, студентка 37 групи Тарасюк Анна Олександрівна. На засіданні було обговорено внесені зміни до освітньої програми 2023 року. Заслухано стейкхолдерів Лучка Миколу Олександровича, Петриченка Віктора Борисовича, Дятленка Олександра Олександровича, які підтримали ініціативу практичної підготовки здобувачів освіти з першого курсу навчання.

Висловили наступні пропозиції:

1. З метою вдосконалення практичної підготовки організовувати відкриті тренування, семінари, майстри класи, за участю провідних тренерів та залучення до них здобувачів освіти.
  2. Розширити можливості вивчення освітніх компонентів за рахунок залучення студентів до академічної мобільності.
  3. Залучати більшу кількість стейкхолдерів (керівників закладів позашкільної освіти).