Відбулася гостьова лекція доктора філософії (PhD) Юрія Ганущака “Комунікація в ІТ корпораціях. Професійна і спеціальна лексика”

7 лютого на факультеті фізичного виховання відбулася гостьова лекція доктора філософії (PhD) Юрія Ганущака "Комунікація в ІТ корпораціях. Професійна і спеціальна лексика", який працює в Primesoft Polska (Познань).

Мета гостьової лекції поглибити знання студентів з ІТ технологія, познайомити з поняттям інформаційних технологій, їх видами; розвивати логічне мислення, пізнавальний інтерес до ІТ-сфери та застосування ІТ на практиці; формувати вміння аналізувати, узагальнювати, порівнювати абстрагуватися, синтезувати знання.

Юрій Ганущак навчався на природничо-географічному факультеті Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та в Інституті Європейської культури в Університеті імені Адама Міцкевича.