З метою об’єктивного визначення думки здобувачів вищої освіти (очної та заочної форм навчання), педагогічних та науково-педагогічних працівників зобов’язую організувати та провести з 12 лютого 2024 р. по 16 лютого 2024 р. опитування:
«Заліково-екзаменаційна сесія очима студентів» для здобувачів ОС «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії» (I, II курс) https://forms.gle/FVYcMcgEExZxKyYB7.