Відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Теорії та методика фізичного виховання”

22 лютого 2024 року на базі факультету фізичного виховання відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Теорії та методика фізичного виховання”. Участь в олімпіаді взяли студенти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОП “Середня освіта (Фізична культура)”, “Фізична культура і спорт” та другого (магістерського) рівня вищої освіти ОП “Середня освіта (Фізична культура)”.

Переможцями стали:

І місце - Жаркова Каріна Петрівна (студентка другого (магістерського) рівня вищої освіти ОП “Середня освіта (Фізична культура)”).

ІІ місце - Тарасюк Анна Олександрівна (студентка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти “Фізична культура і спорт”)

ІІІ місце - Щербань Єлизавета Володимирівна студентка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОП ”Середня освіта (Фізична культура)” .

Відповідальні за проведення олімпіади: канд. пед. наук, доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання Осадченко Тетяна Михайлівна; викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання Кривуша Марина Олександрівна.