Дебют нашої студентки у національній збірній команді України
![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_6079.jpg)
04
Бер
Єлизавета Молодюк - студентка факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини у матчі відповіді плей-оф Ліги націй УЄФА, що проходив у Турецькому місті Анталья дебютувала за національну жіночу збірну команду України з футболу, де наша головна команда з рахунком 3:0 здобула переконливу перемогу над збірною командою Болгарії.
Бажаємо нашій Єлизаветі закріпитись у складі збірної та гідно і вдало представляти Україну на Міжнародній арені!